Meklēšanas rezultāti: pasta

Pasta ar ciedru riekstiem un vēl šo to

Nav noslēpums, ka vienas no vislabākajām mājas receptēm rodas tad, kad ledusskapī gandrīz nekā nav. Un tad, kad ledusskapī gandrīz nekā nav, tad visdrošāk ir gatavot tieši pastas ēdienus, jo pasta...un gandrīz nekas, visbiežāk sanāk kaut kas gards!

Lasīt vairāk

Aukstie krāsainās pastas salāti

Makaroni jeb pasta ir viens no tiem ēdieniem, kas laikam garšo visiem bērniem. Katrā gādījumā, ir diezgan maz bērnu, kuri no tiem atsakās. Pastu ir arī viegli ēst tiem, kuri vēl labprātāk ēšanai izvēlas rociņas nekā dakšiņu.

Lasīt vairāk

Lazanja savādāka

Svētdienas ir īpašas nedēļas dienas, kad gribas arī ko īpašu pagatavot. Šajā svētdienā vakariņas tapa triecienātrumā, jo ļoti vēlu sākām to darīt un Grētai jau šausmīgi nāca miegs!

Lasīt vairāk

Vienkārši makaroni ar sieru

Katram bērnam laikam reiz dzīvē pienāk brīdis, kad garšo vienīgi makaroni ar sieru! Mūsu mājās vēl tā nav, bet pasta ar sieru garšo jau tagad. Kad pēc skolas enerģijas ir maz vai nav nemaz, tad spēkus uzņemt ar kādu pastas ēdienu kā īstam sportistam nav ne vainas.

Lasīt vairāk

Krēmīgā ķirbju mērce ar spinātiem

Recepte, kas radās pilnīgi nejauši! Dienā, kad gatavoju Grētai mazos makaroniņus ar dārzeņiem, izlēmu pagatvot klāt arī ķirbi ar spinātiem. Jauka kombinācija, kas garšo pašai, tādēļ sagriezu ķibīti, liku vārīties un gaidīju, kad varēšu pievienot spinātus.

Lasīt vairāk

Pasta ar maltās gaļas mērci

Īstenībā diezgan maldīgs virsraksts, jo pasta šajā ēdienā bija mazākumā! Bet maltā jaunlopa gaļiņa gan bija. To pagatavoju kopā ar ķirbi un spinātiem un kā piedeva ēdienam bija bērnu pasta (kā mazi gailīši un vistiņas).

Lasīt vairāk