Mūsu pieredze

Grētai 4 - Ballīte ar Ķepu patruļu!

Bērnība tikai viena un dzimšanas diena tikai reizi gadā! Tādēļ, ja jubilārs grib ballīti, tad ballīte būs. Grēta, nu jau pāris nedēļas, ir pilntiesīga četrgadniece un par to viņa pati ir ļoti priecīga un lepna.

Lasīt vairāk

Meitenes Anglijā - Londona ar bērniem

Šī vasara mums bija aizraujoša un ceļošanas ziņā bagāta. Kā nu sanāca, kā ne - bet vasaras beigās es ar meitenem atkal sēdos lidmašīnā, lai dotos uz Angliju. Jā, to pašu, kur jau divreiz šajā vasarā bijām. Šoreiz devāmies pie tēta, kurš Londonā bija tādā garākā darba komandējumā.

Lasīt vairāk

Atklājot garšu pasauli

Florencei ir jau vairāk kā pusgads! Puse no gada! Laiks paskrējis (ha,nekas jauns), bet šoreiz es esmu neprātīgi priecīga par to! Flo aug griezdamies un tas, kādos tempos visu apgūst un mācās ir brīžiem grūti aptverams!

Lasīt vairāk

Kā savaldīt todleru? Ar kalendāru!

Patiesībā jau laikam nevajag savaldīt, bet gan iemācīt robežas. Nu, vismaz es tā domāju. Visi mazie ir dikti feini ķipari, tikai pienāk tas brīdis, kad no maziem mīļiem jaukumiņiem viņi pārvēršas par maziem mīļiem dumpiniekiem un rebe

Lasīt vairāk

Svētkus gaidot - Adventes kalendāri

Un vai tiešām gads jau apkārt kopš šī ieraksta? Ir gan! Trakums, bet tā ir. Grēta gan man jau pāris nedēļas man stāsta, cik ļoti vēlas un gaida Ziemassvētkus.

Lasīt vairāk

Polārmaize

Nolēmu uzrakstīt mazu rakstiņu par polārmaizi. Ikreizi, kad ielieku sociālajos tīklos recepti ar šo maizīti, parādās liela interese, kur šo maizīti nopirkt. Tad jau laikam interese ir un nav man nemaz žēl padalīties ar informāciju. Tieši

Lasīt vairāk

Dzērieni, limonādes, atspirdzinājumi

Dzērieni, limonādes, atspirdzinājumi - sauc kā gribi, bet bez tiem īsti iztikt nevar. Domāju, ka piekritīsiet, ka visās ballītēs, pasākumos, draugu vai ģimenes satikšanās brīžos ir nepieciešams kāds dzēriens (papildus ūdenim) bez alkohola.

Lasīt vairāk

Ēdieni mazajiem gardēžiem - kursi mammām

Nu jau krietni daudz reizes esmu rīkojusi kursus jeb "brīvās sestdienas" pirmspusdienas ēdienu gatavošanas pasākumus (no 11:00 līdz apm.14:00/15:00), kur uzsvars tiek likts tieši uz bērnu ēdieniem: idejām, receptēm, manu pieredzi, padomiem un

Lasīt vairāk

Mazais palīgs lielajā virtuvē

Es kā mamma priecājos par katru reizi, kad Grēta izrādā interesi par līdzdarbošanos virtuves darbos. Un man par prieku, tas notiek pat diezgan bieži.

Lasīt vairāk

Bērnu emocionālā audzināšana

Kļūt par vecākiem ir patiesi jauks notikums. Taču, katru dienu pavadot ar mazo, nākas secināt, ka ne vienmēr ir atbildes uz visiem jautājumiem, ne vienmēr zini, kā jārīkojas un ne vienmēr līdz galam saproti pats savu bērnu. Tomēr, ticu, ka

Lasīt vairāk

Par mani

Sveiki, mani sauc Inga!

Mani sauc Inga, es esmu sieva Mārim un mamma divām lieliskām meitām - Grētai Teodorai un Florencei Rozei. Kopš es sevi atceros, ēst man ir paticis vienmēr. Laikā, kad pirmo reizi kļuvu par mammu, es jau zināju, ka saviem bērniem vēlēšos mācīt ēst! Un tas ir tas, ko daru ikdienā. Gatavot bērniem nav tik sarežģīti cik izklausās. Tas ir pat aizraujoši.

Par meitenēm

Grēta un Florence

Kalniņu ģimenē aug divas burvīgi brīnišķīgas meitas – Grēta Teodora un Florence Roze! Ko gan citu, kā to, ka viņas ir labākais, ko ar vīru esam paveikuši, par savām meitenēm es varētu teikt.

Lasīt vairāk

Grāmata

Instagram

Facebook

Lasītākie ieraksti

Jaunākie ieraksti

Meklēt pēc